HYGIENEX

HYGIENEX

Designer

Hijyen Bariyeri Sistemleri,, 1997 yılında HPM’nin bir markası olarak sektöre giriş yapmış ve endüstriyel hijyen ekipmanları konusunda doğru hijyeni sağlamayı hedef alarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda imalata başlamıştır..

HPM

HPM

Designer

HPM - Hijyen Proses Makinaları, 1997 yılında kurulmuş ve kısa sürede büyüyerek Türkiyenin sayılı endüstri firmalarından birisi haline gelmiştir.

HYGIENEX

HYGIENEX

HYGIENEX

Markamız, HACCP koşullarına ve uluslararası standartlara uygun CE belgeli ürünler imalat ederek kısa sürede ıslak hacim ekipmanlarında insan hijyeni, saha hijyeni ve makina hijyeni konularında uzmanlaşan kadrosuyla birlikte sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

Yeteneklerimiz

Türkiye ve Ortadoğu'da , proje ve uygulamaları konusunda hizmet veren şirketimiz sektörde yarattığı çağdaş ve fonksiyonel ürün ve markalaşma sürecinde önemli adımlar atarak öne çıkan projeleri hayata geçirmiştir. HYGIENEX, kurumların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar ve bu tasarımlara özgü yapılarıyla kaliteli, estetik, çağdaş ve ergonomik ürünler tasarlamaya gösterir. Tasarımın bilgi birikimi ve yaratıcılık gerektiği düşüncesiyle hareket eden HYGIENEX, doğru malzemenin seçilmesi, yaratıcı bireylerden oluşan ekibi ile tasarımın başarılı bir şekilde hayat bulması ve gerçek danışmanlık hizmetiyle beklentilere sağlıklı yanıt verilmesini temel felsefe edinmiştir. Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayan HYGIENEX, fiyat ve zaman avantajıyla da sektördeki firmalardan ayrilmaktadır.

Arge 80%

Tamamen yerli üretim 100%

Müşteri Memnuniyet 95%

Çalışan Memnuniyeti 90%

Hızlı Destek 85%


HYGIENEX, İnovatif ürünler ve servisler geliştiren, sanayiye ve paydaşlarına değer yaratan ve dinamik bir çözüm ortağı olma misyonuna sahip HYGIENEX olarak; Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla; ürün ve hizmet kalitesinde sürekliliğin sağlanmasını kendisine hedef olarak belirlemiştir.

HYGIENEX, vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet vermektedir.

HYGIENEX, Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.


  Hygienex

1997 yılında HPM’nin bir markası olarak sektöre giriş yapmış ve endüstriyel hijyen ekipmanları konusunda doğru hijyeni sağlamayı hedef alarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda imalata başlamıştır. HYGIENEX - Markamız, HACCP koşullarına ve uluslararası standartlara uygun CE belgeli ürünler imalat ederek kısa sürede ıslak hacim ekipmanlarında insan hijyeni, saha hijyeni ve makina hijyeni konularında uzmanlaşan kadrosuyla birlikte sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır..

.

  Hızlı Ve Kaliteli Üretim

Tamamen yerli üretim olduğu için, imalatçı kimliğiyle anında müşteri isteklerine cevap verebilmeyi , standart dışı özel projelerde doğru şekilde çözüm sunmayı ve fabrikanızın konumuna göre özel tasarımlarla müşterilerine çözüm sunmayı hedeflemiştir. Hygienex, yaygın yedek parça ve servis ağıyla, Türkiye’nin birçok yerinde ki farklı bölge bayilikleriyle hızlı üretim ve teslimat yapılabilmekte ve müşteri isteklerine en kısa sürede cevap vermektedir

  30'dan fazla ülkeye ihracat

Hijyenin gerektiği her alanda çözüm ortaklığı sağlamayı amaçlayan HYGIENEX ENDÜSTRİYEL HİJYEN EKİPMANLARI sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Almanya, İspanya, Romanya, Azerbaycan, İran, Suudi Arabistan, Hindistan, Bulgaristan, Nijerya gibi 30’dan fazla ülkede tercih edilmektedir.

  • %100 Yerli Üretim
  • Kalite ve Maliyet Odaklı
  • Uluslararası Standartlara Uygun
  • HACCP ve CE belgeli
  • 1997'den beri...

İnternetten satış sitemizi ziyaret ettiniz mi?

Şimdi internet üzerinden sipariş ederek ürünlerimize daha kısa sürede ulaşabilir, size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz